návrat za dírou ve zdi

23. 08. 2010 | † 15. 07. 2013 | kód autora: kt1

Než jsem odjela, psala jsem vám, že nám zeteplují dům...už si nejsem jistá zda jsem ve vzteku popsala moje pocity plné obav o to, že při trhání parapetů nám vypadne okno.

..........nevypadlo, ale...

přijeli jsme včera v noci (22:00) domů a vejdu do bytu a říkám si tady je prachu...chu chu chu,,,,jdu otevřít okno a ještě že jsem ho šla otevřít dřív než jsem rozsvítila protože bych z něj jinak vypadla...protože co nás čekalo na uvítanou..to se jen tak nevidí...

Snímek 002..postel plná cihel, omítky kamínků, praskliny ve zdích, a pod oknem vypadané cihly a díry ven... nezakryté prostě díra...v tu chvíli bylo štěstí, že nebyl žádný dělník na lešení jinak bych ho svrhla dolů jako staří aztékové svoje oběti...tak se ve mě mísil vztek, se slzami a zase vztek... takže jsme si z postele vymetli kilo cihel, narvali do díry ty větší kusy, dala jsem moje kytičky pryč z parapetu, protože dotancovali i s květináči až na samý okraj. Ani jsem nechtěla myslet na to že všechny věci v bytě jsou pokryty vrstvičkou superjemného prachu. A šla jsem si beze slova raději lehnout ...

Ráno jsem vstávala v 6 a pánové už tu kolem 7 byli... náš rozhovor začal slovy...,,Pánové nemám z vás radost ba jsem přímo vytočená a chci vědět co s tím hodláte dělaSnímek 007t" takže jsem se dozvěděla že od vnějšího světa nás dělí 15 cm zdi která se běžně používá pro rozdělování pokojů - proto nám v zimě plesniví zdi protože to promrzá. Takže teď mám pod oknem díru ... konečně se cítím jako ve squatu blíž přírodě... celou noc jsem nespala... pořád jsem byla vzhůru s pocitem že někdo vylezl na lešení a kouká na nás tou dírou.. prostě hrůza a děs.

Takže.. jsem panu mistrovi řekla že v 10:00 odcházím a že pevně věřim ža ta díra už bude zadělaná tak na mě tak koukal a pak řekl že určitě bude. A ještě jsem oznámila že od 2 hodin může přijít někdo dovnitř a uvést tu zeď do původního stavu tak se zasmál a říká že mi tam někoho pošle. Aspoň že je rozumný.

Tak už mi tu pánové skládají první řadu a já mám docela radost jak jsem si to uměla vyjednat rychle...

Zaprášená

pis


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.