já vím - je to otravné

15. 03. 2011 | † 15. 07. 2013 | kód autora: kt1

Vím vím vím je to otravné a píšu to pořád, ale nestíííhám.Spíš to vžycky když mám čas tak hezky naplánuji, že už to pak nestíhám vůbec :D No nic popojedem

Novinky:

už měsíc nemám své milované umělé nehty. Dnes jsem si násilím strhla posladní a to metodou narvi pilník pod nehet a trhni (bolí to ještě teď tak že je mi na zvracení). A bez nehtů je mi úúúplně .... nanic ! Je to hnus ! hnus ! hnus! lakuju si nehty i 2 krát za den pač lak prostě nedrží ani překrytý ani 2 vrstvama svrchního laku (opravdu svrchního - ne klasický průsvitný lak, který některé dámy vydávají za svrchní a pak se diví, že nedrží) i když možná by držel stejně blbě nebo i líp než tenhle. Prostě vztek. Ruce mám jak selka z vesnice co si kouše nehty a neví kdy přestat. Tfuj ! Ve středu se jdu objednat na nové :)

il_570xNProč jsem si je nechala sundat ? - Mno začala jsem po vzoru svého přítele "hrát" na kytaru -  moooc mi to jde - myslím, že kytara by se raději proměnila v housku jen abych jí nechala na pokoji, ale Honza tvrdí, že mi to jde :D - je hodný asi mi nechce vzít iluze hned v začátku. snažím se hrát, ale bude to muset jít i s kratoučkýma umělýma nehtama (s dlouhýma to nejde - několik desítek marných pokusů - vždy po 1mm upilování :D ).

Navíc 2 důvod proč nemůžu ty ruce rozdýchat, že jsem dostala kráááásný prstýnek se swarovski kostičkou co mění barvu tak zeleno fialově prostě sweet, a trefil i velikost přesnou - a podotýkám, že jsem o tom neměla ani tušení, žádný nenápadný měření prstů a podobný pokusy. Byla jsem vykulená jak svišť jsem vážně nečekala, že večer u telky jen tak dostanu prstýnek :) - No takže k takové kráse jsou ty hnusný nehty jak pěst na oko.

Zkoušky už mám úspěšně za sebou a svatosvatě přísahám, že už si opravný termín nikdy nenechám do druhého semestru - je to na palici !

Během tohoto týdne oslavím narozky číslo je hrozivé, mám deprese, že jsem stará. O víkendu jedeme za našima protože můj taťka také slaví narozky, tak se najíme dortů a domácích dobrůtek - mňam.

Joo abych se nepochlubila - dnes jsem uvařila svůj první kuřecí vývar - ale s kuřete ne s kostky :) s celestýnskými nudlemi (nevim jestli se to k tomu úplně hodí) ale chtěla jsem se vyšvihnout. Honzíkovi je teď pořád zle (z toho mého hraní - ne vtip) asi na něj leze nějaký MO MO Moribundus. Tak léčíme vitamínama a vývarem :) JSem na sebe pyšná, že ho nemořím hlady :D

Navíc jsme ted spolu objevili  magickou moc Fondule (píšu to dobře?) prostě ta aromalampička kam se nahoru dá čokoláda a namáčí se tam kousky ovoce. Takže náš večerní rituál se od skládání puzzlí u přátel (máme poskládáno) přesunul na gaučík (kterej jsem nově potáhla krásnou černou, pevnou látkou a ručně to všechno ušila) kde u přátel nebo farmář hledá ženu, nebo šéfka nebo prostřeno papáme ovoce v hořké čokoládě. Zachvíli budu jak koule.

Dneska jsem si po práci šla nakoupit jídlo a koupila jsem si šedý leginy a boty :D a jídlo taky, ale na ty boty jsem hrdá. Zítra je beru na špacír do školy. Joo před dvouma hodinama tj 02:00 jsem dopsala a poslala jednu práci na zítřejší hodinu - ach jo ze mě nikdy šprtka nebude.

Ale tak každý máme své slabé stránky, každopádně jestli vás zajímá jak se mám celkově tak krásně, jsem hrozně šťastnáe jsem a asi (doufám,snad, přeju si z celého srdce moc), že jsem našla tu moji osudovou druhou polovičku.

Jestli mě vydržíte číst ještě za 2 roky tak to zjistíme (protože ten druhý rok je kritický)

Zatíííím letííím spát

Zamilovaná, milující a milovaná

pis

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.